www.muzicabuna.ro Web analytics

    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
stiri din muzica
critica muzicala
evenimente
unde mergem?
trupe si solisti
poze  | videoclipuri
melodii copiate
versuri proaste
asculta muzica
descarca albume
underground
adauga muzica ta
forum
sondaje
lista membrilor
blog-uri

Forum > Muzica straina > Tokio Hotel

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 inapoi | inainte

Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 29 dec 2008 22:57 de Guest

tokio hotel sunt cea mai proasta trupa.....in loc sa castige la ema Metalica ,Linkin Park sau alcineva au castigat einu merita


Pai daca au fost votati de toti handicapatii din Europa !...
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 29 dec 2008 23:22 de Guest

mey handicapat e ala kre a lasat mesaju ata


Pai daca au fost votati de toti handicapatii din Europa !...
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 29 dec 2008 23:24 de Guest

tokio hotel e cea mai mijto formatie!
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 31 dec 2008 15:33 de Guest

sa nu judecam cartea dupa coperti.....nimeni nul cunoaste indeajuns pe bill ,tom sau ceilalti 2...ca sa ii poata judeca sau critik...asa ca va rog frumos .....Multi dintre voi nu ati citit nici macar un articol sau interviu ...ceva in legatura cu ei ...ptr ca daca faceati asta va dadeati seama cine sunt ei defapt...cei care au comentat ca sunt emo ..se vede ca nu stiu nimik de ei ptr ca inmulte interviuri declar ca nu sunt emo sau asa ceva........ei nu sunt ceea ce par ..pur si simplu imbracamintea ,macheajul ...parull....face parte din vestimentetia lor de scena ptr a presta mai bine.....sii le aduce mult succes...dar asta nu inseamna ca el este asa mereu..De exemplu :eu sunt cantareata si de populara nu numai de usoara ...si oriunde mas duce trebuie sa iau cu mine costumu popular.......si asta ce ar insemna?cel mai tare ma inerveaza cei care au comentat meld lor..chiar daca habar nu au de muzik..ei nu au studiat numik zic minciunii .asa ca sa taca ..daca nu e sigur sa nu ne mai vrajeasca cu dume din astea ca se face de rusine si am oservat ca multi au aprobat nestiind despre cei vb.....de aici am deus prostimea omului ......vreau sa va rog un lucru, mai usor cu minciunile scoase de voi despre ei..ca multi cred ..si se ajunge la altceva..daca nu sunteti siguri ca e adevarat ..mucles...Si as vrea un lucru sa fac pe toata lumea sa inteleaga ca ei ,ma refer in special la bill ptr ca el e cel barfit....,,,,chiar daca se imbraca asa si se machiaza are un suflet enorm si as fi vrut macar sa fi citit interviu in care scrie multe despre viata lui personala si are un suflet enorm de mare...dar multi nu inteleg asta......am vazut multe segvente unde era el natural si cum se distreaza el.cum petrece timpul liber..e o persona pe care poti sal iei ca model..el a trecut prin multe cand era mai mic chiar si ani astea..dar voi nici nu stii si ciripiti fara rost......habar nu aveti ca baiatu asta este la fel ca noi...este un suflet de baiat...daca cineva vrea sa ma contrazik eu cred ca o face din indivie ptr ei ..ptr ca sunteti gelosi ca au succes..cum am mai spus si la inceput nu judeca cartea dupa copertii.....sper sa va schimbe parerea urata despre ei
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 31 dec 2008 20:18 de Guest

Mai copii!!Pe orice forum am uit toi ii cunoasteti pe mebrii Tokio Hotel!!!Pe bune?Ce pute-ti sa-mi spuneti despre ei?

io pot


sus
dianavlase

Expert member
646 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 2 ian 2009 14:40 de dianavlase


io pot


Nu stiu ce este cu tinerii din ziua de azi. Ciudatii de la Tokio Hotel sunt zei pentru ei... macar pentru asta tre' sa le recunoastem meritele...
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 2 ian 2009 16:54 de Guest

tokio hotel este cea mai tare formatie si
punct
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 4 ian 2009 15:12 de Guest

pot sa-ti spun ca sunt niste baietii super,orice comentariu ca ar fi emo si asa mai departe nu-i adevarat.eu vb cu unul dintre ei pe mess(in engleza) si sunt chiar de treaba.in special gemenii Bill si Tom Kaulitz!!!
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 4 ian 2009 15:16 de Guest

eu una ma inteleg bn cu bill.nu prea imi dau seama cateodata la ce se refera dar stiu ca ei sunt niste baietii super.bill este cel mai barfit ca ar fi gay si multe altele,dar de fapt el este,cum ai spus si u un suflet de baiat.ar trbui sa nu se mai ia toti de el.
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 4 ian 2009 17:29 de x_angel_of_death


poti sa ne spui si noua cum te intelegi cu el?
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 4 ian 2009 23:13 de Guest

comentariu de sus lam scris eu cel cu nu judeca cartea dupa copertii......am uitat sa ma semnez dayana

Editat de easycom pe 5 ian 2009 00:20
sus
easycom

Expert member
2424 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 5 ian 2009 00:21 de easycom

comentariu de sus lam scris eu cel cu nu judeca cartea dupa copertii......am uitat sa ma semnez dayana


Pai inregistreaza-te ca sa nu mai ai problema asta...
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 5 ian 2009 20:02 de Guest



Bah ala care a scris nu shtie ce-i aia muzica adevarata ka fratemeu!
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 5 ian 2009 20:34 de x_angel_of_death


sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 13 ian 2009 00:49 de Guest



Pai daca au fost votati de toti handicapatii din Europa !...

handikapat e ala care a scris asa ceva.....
Pt noi (FANII TOKIO HOTEL) TOKIO HOTEL inseamna ceva mai mult decat o formatie din germania love:love:
sa sti ka mai bine asculti TH:X:X: decat gutza sau salam
pt cunostinta ta TH are foarte mylte premii luate pe merit si munka


x4N9B7207407-02.jpg (44.10 KB)
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel



scris pe 13 ian 2009 00:53 de Guest

NUMI PLACE TOKIO HOTEL

ATUNCE CE NAIBIII KAUTI AICI
DUTE SI IATE DE ALT CINEVA KA NU ITI STA BN
sus
Guest

Guest

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 13 ian 2009 00:56 de Guest

Mai copii....dechideti urechile cand ascultati muzica... aia sunt niste loseri cu o imagine tais si atata... sunt patetici asa ca si fanii lor. Mai bine ascultati manele. Macar am stii mai usor sa va pune eticheta.
Decat sa ascult manele mai bn askult populara
sus
Guest

Guest

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 13 ian 2009 20:48 de Guest

bai frate voi mamelistii vedeti veata frumuasa fara probleme si va credeti cei mai tari ,dar defapt sunteti niste ratati nu stiti ce e muz adevarata.in cate mel se spune adevarul despre romania ?va spun eu in niciuna ,in toate viata e frumoasa libsita de griji ceea ce nu e adv . ati ascultat vreodata inafara de manele alt cv nu cred .voi va luati de tokio hatel si ii criticati vedetiva de treaba voastra TH e o fornatie zuper si cine se ea de ea e un .va`ti gasit voi manelistii sa criticati pe cn nu trebuie
sus
easycom

Expert member
2424 mesaje

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 13 ian 2009 21:42 de easycom

bai frate voi mamelistii vedeti veata frumuasa fara probleme si va credeti cei mai tari ,dar defapt sunteti niste ratati nu stiti ce e muz adevarata.in cate mel se spune adevarul despre romania ?va spun eu in niciuna ,in toate viata e frumoasa libsita de griji ceea ce nu e adv . ati ascultat vreodata inafara de manele alt cv nu cred .voi va luati de tokio hatel si ii criticati vedetiva de treaba voastra TH e o fornatie zuper si cine se ea de ea e un .va`ti gasit voi manelistii sa criticati pe cn nu trebuie


Auzi ma... Noi criticam pe cine nu trebuie? Pai daca noi vrem, criticam pe oricine, si e chiar incurajata critica. Critica nu e un lucru rau, mai copchile... Uite, eu te critic pentru ca nu stii sa scrii corect, sperand prin asta ca data viitoare vei scrie mai corect iar cu timpul te vei obisnui sa scrii corect. Uite, vezi..? Critica constructiva...
sus
Guest

Guest

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 13 ian 2009 23:55 de Guest

sti ceva tokio is cie mai tari din istoria rokului is cei mai buni au castigat la premi de nau unde sa le puna

th_bill-kaulitz.jpg (5.83 KB)


Editat de easycom pe 14 ian 2009 01:01
sus
bigapple

Newbie
6 mesaje

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 18 ian 2009 23:13 de bigapple

sti ceva tokio is cie mai tari din istoria rokului is cei mai buni au castigat la premi de nau unde sa le puna
tokio hotel nu canta rock.e pop-rock..in maxim doi ani n-o sa se mai auda nimic de tokio hotel pentru ca nu o sa mai aiba ceva e oferit.dupa parerea mea nici acum nu au...
sus
Guest

Guest

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 19 ian 2009 13:33 de Guest

ba tu inseamna k nu sti ce e aceea muzica! Tokio Hotel au muzica rock-pop ceve ce tu n-ai auzit MANELISTU NAIBII HUA HUA hua hua hua hua hua HUA!
eu cred k th sunt kei mai tari stiu orice detaliu despre ei asa k mucles nu mai vb uh k nu trebuie!
sus
Stelista_stelista

Veteran member
250 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 19 ian 2009 14:14 de Stelista_stelista

eu cred k th sunt kei mai tari stiu orice detaliu despre ei asa k mucles nu mai vb uh k nu trebuie!


Pleaca ma de aici) Prima data incearca sa scrii corect
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 20 ian 2009 21:24 de x_angel_of_death


acuma, serios, mai canta?
sus
Stelista_stelista

Veteran member
250 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 20 ian 2009 21:34 de Stelista_stelista


acuma, serios, mai canta?


Mai canta, doar ca nu se mai fac atatea valuri cand e vorba despre ei. Au fost si au trecut :-j
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 20 ian 2009 21:54 de x_angel_of_death


sweet dreams!!!
sus
Stelista_stelista

Veteran member
250 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 20 ian 2009 22:01 de Stelista_stelista


sweet dreams!!!


ehh nu sunt sweet dreams.
Au fost.. la moda in voga. Adorati chiar si de maneliste.. de unde ziceam eu ca Bill Kaulitz e Guta al Germaniei, doar pentru ca in mintea lor baietii erau "hot" pentru ca evident majoritatea habar nu aveau de germana :|
Inainte, daca era vorba sa zic asa de un concert.. rasuna lumea intreaga 2 saptamani, acum 2 ore maxim.
Nu mai sunt asa importanti. :-j
"Dragostea" trece repede in cazuri dastea )
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 20 ian 2009 22:06 de x_angel_of_death


sincer?
nu mi-a placut nici muzica nici look-ul lor
sus
Stelista_stelista

Veteran member
250 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 20 ian 2009 22:15 de Stelista_stelista


sincer?
nu mi-a placut nici muzica nici look-ul lor


Nici mie nu imi place nici muzica nici look-ul.
Decat atunci la inceput :-? cand Bill asta avea parul asa scurt.. si era la moda freza tip arici.. imi placea ca era asemanatoare cu a mea.
Cititoare inraita popcorn.. de acolo am si aflat de ei :-?
Cat despre melodii, recunosc ca una imi place "Schrei" si am ascultat si altele.. da .. ma scarbesc.. :| nuj de ce
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 20 ian 2009 22:17 de x_angel_of_death


poate ca e lipsa de calitate
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 inapoi | inainte

Muzica ta

Asculta genul tau de muzica:



Asculta radioul tau preferat:



download soft: winamp player

Evenimente si concerte


vezi toate evenimentele

Evenimente salvate


Lista de evenimente salvate:

Nu ai evenimente salvate

Vezi evenimentele disponibile sau adauga un eveniment



Discutii pe forum

Vorbeste despre muzica si artistii preferati!

Concert In Poiana La Palilula


scris de CurteaRegala pe 2-06 ora 12:19

Musik mesage


scris de majanan pe 17-05 ora 16:49

Angajare cu diploma


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:05

Am calificare electronica si automatizari si nu stiu cu ce se mananca


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:04

Provocare chitariștii roboți


scris de Korobu pe 11-05 ora 16:01

Shawn Mendes - Stitches (TBoys Cover)


scris de sckin pe 9-05 ora 15:52

Maryan - Sweet Emotion (Pyannho-Rose Remix)


scris de Martino pe 9-05 ora 09:37

ce faci daca s-a asternut monotonia in relatia ta?


scris de vioricamacovei pe 26-04 ora 14:47

Stereo Beat Records cauta voci si producatori


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:51

Caut studio inregistrari ieftin


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:35

intra in forum
copyright © 2000-2016 MuzicaBuna.ro. Developed by HTD
despre muzicabuna.ro | termeni si conditii de folosire | echipa | contact

114 vizitatori si 0 membri acum pe site