www.muzicabuna.ro Web analytics

    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
stiri din muzica
critica muzicala
evenimente
unde mergem?
trupe si solisti
poze  | videoclipuri
melodii copiate
versuri proaste
asculta muzica
descarca albume
underground
adauga muzica ta
forum
sondaje
lista membrilor
blog-uri

Forum > Muzica straina > Tokio Hotel

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 inapoi | inainte

Jumbie

Guest

Re: Re: Re: Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 21 mar 2008 01:37 de Jumbie

^Si eu am tot 19 ani si de aproape doi ani sunt fana Tokio Hotel.
Un nimic comercial?
Nu are rost sa ma mai enervez, chiar nu merita niste oameni care vorbesc in necunostinta de cauza, generalizeaza calitatea ca fiind universala si sunt ignoranti.
Are rost sa te intreb daca ai ascultat mai mult de 5 single-uri de la aceasta trupa? Eu cred ca nu. Si cu toate astea faci afirmatii.
sus
SatanicDeath

Senior member
95 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 21 mar 2008 21:48 de SatanicDeath

^Si eu am tot 19 ani si de aproape doi ani sunt fana Tokio Hotel.
Un nimic comercial?
Nu are rost sa ma mai enervez, chiar nu merita niste oameni care vorbesc in necunostinta de cauza, generalizeaza calitatea ca fiind universala si sunt ignoranti.
Are rost sa te intreb daca ai ascultat mai mult de 5 single-uri de la aceasta trupa? Eu cred ca nu. Si cu toate astea faci afirmatii.

Din neferiticre am ascltat pt ca am prietene mai ales care asc si-mi tot bagau pe gat mel de la ei ...
sus
carpadrian

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 26 mar 2008 21:12 de carpadrian

vorbiti de parca cunosteti....cateva lucruri stiu ./sigur....~1 sunteti toti prosti(inclusiv eu ) ca va bateti capu sa ..convingeti copiii ca ceea ce canta th nu se numeste muzica...~2 trebuie neaparat sa dispara moda asta ...care a aparut in vara anului 2007...dealde emo... ~3 o da a devenit o moda sa fii mai roc,"esti mai cool",ai sanse mai mari sa cuceresti fetele proaste daca esti oleca roc. si ai pe tel niste minimal~ 4 sanatate si simtitiva mandri cand va uitati prin jur...(unii dintre voi)
sus
carpadrian

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 26 mar 2008 21:14 de carpadrian

luminativa. tot spuneti atatea lucruri..dar nu faceti nik...trist. incercati sa luati acei "copiii mai mari" ..si sa ii educati...daca va credeti "atat de roc"
sus
carpadrian

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 26 mar 2008 21:14 de carpadrian

toti stim ca th ,minimalul si ..maneaua .is de c**** . toti stim asta ....pana si .gutza cred ca stie .dar il doare in cot atat timp cat sunt prosti sa asculte muzica lui de c**** (prefer maneaua...decat minimalul )
sus
MetalKtulu

Newbie
8 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 11 apr 2008 15:02 de MetalKtulu

well...parerea mea.. cam strica reputatia rock`ului..cand aud pe cineva "sunt rocker..ascult tokio hotel" imi vine sa`mi smulg parul din cap... nu am nik cu tokio hotel..doar vreau sa nu se mai incadreze in genul rock...

Peace
sus
eu & yo

Guest

Re: Re: Re: Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 30 apr 2008 13:54 de eu & yo

care cred c rock nhuij misto sunt m*****
sus
no name

Guest

Re: Re: Tokio Hotel



scris pe 30 apr 2008 19:26 de no name

urasc ca th au castigat un premiu la ema...
tokio hotel e de rahat...nu stiu de ce au atatia fani.
sus
Crips

Junior member
25 mesaje

Re: Re: Re: Tokio Hotel



scris pe 4 mai 2008 14:59 de Crips

Ratatiiiiiiiiiiiiiiiii
sus
un copil

Guest

Re: Tokio Hotel the CRAP



scris pe 11 mai 2008 13:32 de un copil

mai da cn tia zs tie ca copii din zyua de azy numai se drogheaza ....doar pentru ca ai vazut ji u un copil de 12 ani pe strada cu unu de 17 asta nu inseamna ca cel de 12 ani se drogheaza ..............nu asta e foarte gresitpoate k cel mai mare il influenteaza bn.............aja k voi nu mai comentati ..pt k avety nijte comentarii rusinoase .........
sus
chrisbombonik

Guest

Re: Re: Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 14 mai 2008 13:08 de chrisbombonik


draga satzi explic manelele is cea mai proasta muzik din romania .....macar th pun suflet si knta melodii klumea nu despre kte tarfe au f**** sau kt au baut...
da sincer ai drepatae TOKIO HOTEL este cel mai tare si cea mai buna trupa rock...dak vrei sa vb intra p id-u chrisbombonik4you pwp
sus
anti fanilor to

Guest

Tokio Hotel the best



scris pe 1 iun 2008 20:09 de anti fanilor to

esti chiar prost dak noua ne place trupa th[tokio hotel] lasane domne in pace tie iti palce o anumita trupa sau solist/a asa ca nu comenta u ca atunci comentam noi mai rau.
sus
andreea

Guest

Re: Re: Re: Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 4 iun 2008 13:31 de andreea

da sincer ai drepatae TOKIO HOTEL este cel mai tare si cea mai buna trupa rock...dak vrei sa vb intra p id-u chrisbombonik4you pwp
este asa cum spui,tokio hotel este cea mai tare trupa rock.iar eu sunt inebunita dupa bill kaulitz..............este un dulce..as vrea sa vorbesc cu tine.........dar pentru asta am nevoie de adresa ta de mass intreaga pt ca eu sunt in italia si nu am cu sa te contactez......adresa mea este : dydy91_th@live.it..daca vrei poti sa ma contactezi tu....pupiciii............TOKIO HOTEL FUR IMMER.!!!!!!!!
sus
Pics

Newbie
6 mesaje

.



scris pe 25 iul 2008 14:42 de Pics

Eu nu am nimic cu TH. In afara faptului ca mi se rupe de ei.
Nu inteleg de ce va injurati degeaba intr'un topic care nu merita mai mult de un post.
sus
PunkGuy

Newbie
6 mesaje

Re: Re: Re: Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 1 aug 2008 15:13 de PunkGuy

da sincer ai drepatae TOKIO HOTEL este cel mai tare si cea mai buna trupa rock...dak vrei sa vb intra p id-u chrisbombonik4you pwp


TH cea mai buna trupa de rock??!! =))=)) pai ii depaseste si Iris din Romania... cata ipocrizie... TH e cea mai comerciala trupa pe care o stiu... si nu pun suflet chiar de loc... canta doar pentru bani...URASC COMERCIALITATEA... PunKs NOT Dead...


Editat de easycom pe 30 oct 2008 20:41
sus
bobbymiron

Newbie
2 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 10 oct 2008 09:54 de bobbymiron

buna cf ?
auzi ma intrebam daca puteti veni la revelion in caransebes va voi da id meu nikita_miron vom comunica de acolo
sus
bobbymiron

Newbie
2 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 10 oct 2008 09:58 de bobbymiron

va rog i puteti convinge sa vina in caransebes la revelion va rog sunt cea mai mare admiratoare fana nr.1 al trupei tokio hotel i puteti convinge va rog mult de tot
sus
Noir

Junior member
38 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 13 oct 2008 18:42 de Noir

bobbymiron, s-a notat. am vb cu baietii, de revul asta vin in caransebes. canta la fantana din oras, sa-i astepti acolo.

Editat de Noir pe 13 oct 2008 18:42
sus
Guest

Guest

Re: .elena



scris pe 30 oct 2008 20:06 de Guest

eu sunt emo si imi place la nebunie TH e cea mai tare trupa tu nu esti fan TH eu sunt tu esti


thumb200_4641_tokio_hotel11.png (68.10 KB)


Editat de easycom pe 30 oct 2008 20:43
sus
SatanicDeath

Senior member
95 mesaje

Re: .elena



scris pe 30 oct 2008 20:44 de SatanicDeath

Copii din ziua de azi :|.... da o formatie ca guns and roses sau metallica pe niste maimutzoi impaiati cu numele de Th si cik rock .... oww yea
sus
Guest

Guest

amy



scris pe 2 nov 2008 16:11 de Guest

Doamne fereste-ma .............proaste mai sunt fintele astea care intra pe un sait cu TH si apoi vb de rau de ei.............copii ,nu elena?..............TOKIO HOTEL SUNT CE MAI TTTAAARRRII!!!!!!!
sus
Guest

Guest

SIMONA



scris pe 2 nov 2008 16:25 de Guest

Doamne am citit la unu ca are 19 aproape 20 de ani)nu se vede...sincer...daca ar avea nu intra pe acest sait si apoi scrie ca sunt "ratai"si "pe jumatate emo" cred ca mintea lui e de 9 ani cel mult......aaaaaa si cica nu vrea sa castige unul din premile EMA sa fim serios la multi tineri le place aceasta formatie asa ca au toate sansele pt. ca ei nu tin cont de ce ai spus u)
sus
Guest

Guest

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 2 nov 2008 16:30 de Guest

imi place foarte mult formatia TOKIO HOTEL deoarece si canta bn,arata si bine,se distreaza si fac treaba in acelas timp
sus
SatanicDeath

Senior member
95 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 2 nov 2008 20:54 de SatanicDeath

Daca era vb de mine iti iei o mare teaza "pasa" intreaba un metalist de 30 de ani si va da acelasi rasp sau orice core-ist
asa ca invata ce insemna muzica buna inainte de a posta si pot zice ca e o mare porcarie th atat timp cat se cred "roakeri dastia coool si trendy" so BUZZ OFFFFF!!! cu posturile aberante cu mentalitate de 9 ani (iti pot tine predici si teori despre rock 24/24 7/saptamana)
de la metnalitate la expresivitate la instrumente folsite la modele de grifuri la etarile corziilor pt fiecare stil de rock etc... asa ca abereaza ce vrei nu cred ca eu ma fac de ras
si eu pot jigni ca e mai suor asa dar nu ma rezum ca am doar mentalitatea de 9 ani deh...
sus
easycom

Expert member
2424 mesaje

Re: Tokio Hotel



scris pe 2 nov 2008 23:29 de easycom

Tokio Hotel...??? Come on... get a life...! Daca ala e rock, eu sunt Bill Gates... Faptul ca toti pruncaletii de prin scoli si gradinite ii asculta nu inseamna deloc ca e muzica buna. 50% din Romania asculta manele, desi e muzica proasta. E un lucru sa ajunga ceva in top, si e altceva sa si ramana acolo. Fac o analogie... ca sa pricepeti. Un parfum isi primeste calitatea dupa numarul de ore in care persista mirosul placut fara sa fie atenuat de mirosurile urate emanate de corp. Daca tine mirosul placut putine ore, e categorizat ca parfum de slaba calitate, iar daca tine mult, va fi considerat un parfum bun. Va spun de acuma, TH peste vreo 2, 3 ani deja o sa puta al naibii de urat... dar Iron Maiden, Guns n' Roses, Manowar si multi altii inca au un miros foarte placut...
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 3 nov 2008 00:02 de x_angel_of_death


canta bine? ma rog e parerea ta...dar sa nu-mi spui ca rata bine sau ca se distreaza...tu ai facut bio la scoala?...ai incercat sa imbraci materialul didactic(scheletul)...da jos hainele de pe el si vezi vocalul de la th...despre distractie ce sa mai zic...poate niste intravenoase cu calciu...imi pare rau dar eu asta vad
sus
Guest

Guest

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 5 nov 2008 21:11 de Guest

cred k sunteti niste care nu stiu s aprecieje muzik lu TH mie chiar mi-o place good job u


tokio hotel resized.jpg (18.31 KB)


Editat de easycom pe 5 nov 2008 21:40
sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 5 nov 2008 21:25 de x_angel_of_death


sa-mi spui cand o sa inceapa sa faca muzica!
sus
Guest

Guest

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 5 nov 2008 22:18 de Guest

este ce mai buna trupa si mie imi place mai mult de bill.si nu cred ca este o trupa jalnica

sus
x_angel_of_death

Expert member
1624 mesaje

Re: : Tokio Hotel the best



scris pe 6 nov 2008 06:26 de x_angel_of_death


nu, nu e jalnica.
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 inapoi | inainte

Muzica ta

Asculta genul tau de muzica:



Asculta radioul tau preferat:



download soft: winamp player

Evenimente si concerte


vezi toate evenimentele

Evenimente salvate


Lista de evenimente salvate:

Nu ai evenimente salvate

Vezi evenimentele disponibile sau adauga un eveniment



Discutii pe forum

Vorbeste despre muzica si artistii preferati!

Concert In Poiana La Palilula


scris de CurteaRegala pe 2-06 ora 12:19

Musik mesage


scris de majanan pe 17-05 ora 16:49

Angajare cu diploma


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:05

Am calificare electronica si automatizari si nu stiu cu ce se mananca


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:04

Provocare chitariștii roboți


scris de Korobu pe 11-05 ora 16:01

Shawn Mendes - Stitches (TBoys Cover)


scris de sckin pe 9-05 ora 15:52

Maryan - Sweet Emotion (Pyannho-Rose Remix)


scris de Martino pe 9-05 ora 09:37

ce faci daca s-a asternut monotonia in relatia ta?


scris de vioricamacovei pe 26-04 ora 14:47

Stereo Beat Records cauta voci si producatori


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:51

Caut studio inregistrari ieftin


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:35

intra in forum
copyright © 2000-2016 MuzicaBuna.ro. Developed by HTD
despre muzicabuna.ro | termeni si conditii de folosire | echipa | contact

109 vizitatori si 0 membri acum pe site