www.muzicabuna.ro Web analytics

    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
stiri din muzica
critica muzicala
evenimente
unde mergem?
trupe si solisti
poze  | videoclipuri
melodii copiate
versuri proaste
asculta muzica
descarca albume
underground
adauga muzica ta
forum
sondaje
lista membrilor
blog-uri

Forum > Artisti debutanti > Colaborare

Pagina: 1

bobbyprazz

Newbie
1 mesaje

Colaborare



scris pe 11 feb 2014 03:21 de bobbyprazz

Buna Ziua, ma numesc Catalin ,sunt din Bucuresti ,24 de ani,cantaret de fel ,produc si "sunete" frumoase ,dar as avea nevoie de colaboratori.Vreau sa fac muzica una cu jobul , sa placa romanului la "ureche" sa "iasa" si banul. Ma intelegeti ?! . "Scule" audio nu prea am ,doar un amplificator behringer si un mic mai "ieftinache": eu zic ca se aude bine "cui nu-i place creatia proprie" mai ales ca nu prea am timp de invatat tutoriale de pe youtube ,asa ca sunt prins intre job-ul actual si la inceput hobby acum vreau sa devina muzica job pentru mine ,tine si voi. Una din "probleme" este ca nu ma pot deplasa in afara Bucuresti-ului decat in weekend si sa fie ceva "merituos", pentru ca locuiesc cu chirie si nu imi permit sa lipesc . Ok ,ce sa va mai zic despre mine, scriu versuri rom/eng ,eventual spaniola , produc negative si mai cant si pe ele daca imi plac foarte mult.Ok astept raspunsuri/colaborari pozitive si multa bafta in tot ceea ce faceti ,sau in tot ce veti face . Va salut ! A si am uitat click sau copiati link-ul http://www.youtube.com/watch?v=GjFwHHw22rU pentru cover-ul Arme Amna si What's Up ,Peace !
sus
VatafuGabriel

Veteran member
156 mesaje

Re: Colaborare



scris pe 25 feb 2014 12:20 de VatafuGabriel

Superba interpretare!Ce anume doresti sau urmaresti cu anuntul si cu muzica in general?In industrie de obicei lumea te remarca daca esti deosebit si foarte bun in ceea ce fcai si daca ai un caracter frumos .Banii ii castigi numai daca esti descurcaret ca in fiecare meserie.Faptul ca ai afirmat ca vrei sa lucrezi ca instrumentist nu e rau dar iti trebuie aparatura.Sincer eu am echipamente marca (Behringer ) ,sunt ieftine intradevar dar si bune pentru banii pe care i-am dat pe ele ,cel putin sunt multumit de ce imi ofera.0755 151 783 numarul meu personal.Viata face selectia in orice!
sus
alexx20048

Newbie
8 mesaje

Re: Colaborare



scris pe 25 mar 2014 01:11 de alexx20048

Buna Ziua, ma numesc Catalin ,sunt din Bucuresti ,24 de ani,cantaret de fel ,produc si "sunete" frumoase ,dar as avea nevoie de colaboratori.Vreau sa fac muzica una cu jobul , sa placa romanului la "ureche" sa "iasa" si banul. Ma intelegeti ?! . "Scule" audio nu prea am ,doar un amplificator behringer si un mic mai "ieftinache": eu zic ca se aude bine "cui nu-i place creatia proprie" mai ales ca nu prea am timp de invatat tutoriale de pe youtube ,asa ca sunt prins intre job-ul actual si la inceput hobby acum vreau sa devina muzica job pentru mine ,tine si voi. Una din "probleme" este ca nu ma pot deplasa in afara Bucuresti-ului decat in weekend si sa fie ceva "merituos", pentru ca locuiesc cu chirie si nu imi permit sa lipesc . Ok ,ce sa va mai zic despre mine, scriu versuri rom/eng ,eventual spaniola , produc negative si mai cant si pe ele daca imi plac foarte mult.Ok astept raspunsuri/colaborari pozitive si multa bafta in tot ceea ce faceti ,sau in tot ce veti face . Va salut ! A si am uitat click sau copiati link-ul http://www.youtube.com/watch?v=GjFwHHw22rU pentru cover-ul Arme Amna si What's Up ,Peace !


Artisti Concerte Romania ( Music and Events) organizeaza Casting artisti, preselectii - in vederea Lansarii si Promovarii, a Productiei muzicale si Managementului artistic profesionist ptr solisti/ soliste/ grupuri vocale/ dansatoare, genurile muzicale: dance, pop, house, covers, hip-hop, r&b, rock, etno, muzica usoara si muzica populara atat in Tg.Mures (ptr judetele apropiate) cat si in Bucuresti (ptr restul tarii si Republica Moldova), in luna martie 2014

Se cer:
-minimum 1 piesa format mp3, inregistrata chiar si neprofesional;
-poze artistice (care sa puna in valoare atat calitatile fizice cat si atitudinea artistica)
-scurt cv care sa contina: date complete contact, varsta, inaltime, greutate, localitatea de domiciliu, ocupatia, studii (daca exista studii de specialitate sau palmares artistic - atele dar nu sunt obligatorii), alte detalii considerare necesare.

Contact telefonic: ptr Tg.Mures si judetele apropiate (intre orele 10-21 zilnic): 0747391587/ 0732208548; ptr Bucuresti, alte judete si Republica Moldova (orele 10-21 zilnic): 0744157104/ 0722306495/ 0764700880;


photo.JPG (98.32 KB)


Editat de MuzicaBuna pe 26 mar 2014 02:00
sus
Pagina: 1

Muzica ta

Asculta genul tau de muzica:



Asculta radioul tau preferat:



download soft: winamp player

Evenimente si concerte


vezi toate evenimentele

Evenimente salvate


Lista de evenimente salvate:

Nu ai evenimente salvate

Vezi evenimentele disponibile sau adauga un eveniment



Discutii pe forum

Vorbeste despre muzica si artistii preferati!

Concert In Poiana La Palilula


scris de CurteaRegala pe 2-06 ora 12:19

Musik mesage


scris de majanan pe 17-05 ora 16:49

Angajare cu diploma


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:05

Am calificare electronica si automatizari si nu stiu cu ce se mananca


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:04

Provocare chitariștii roboți


scris de Korobu pe 11-05 ora 16:01

Shawn Mendes - Stitches (TBoys Cover)


scris de sckin pe 9-05 ora 15:52

Maryan - Sweet Emotion (Pyannho-Rose Remix)


scris de Martino pe 9-05 ora 09:37

ce faci daca s-a asternut monotonia in relatia ta?


scris de vioricamacovei pe 26-04 ora 14:47

Stereo Beat Records cauta voci si producatori


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:51

Caut studio inregistrari ieftin


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:35

intra in forum
copyright © 2000-2016 MuzicaBuna.ro. Developed by HTD
despre muzicabuna.ro | termeni si conditii de folosire | echipa | contact

83 vizitatori si 0 membri acum pe site