www.muzicabuna.ro Web analytics

    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
stiri din muzica
critica muzicala
evenimente
unde mergem?
trupe si solisti
poze  | videoclipuri
melodii copiate
versuri proaste
asculta muzica
descarca albume
underground
adauga muzica ta
forum
sondaje
lista membrilor
blog-uri

Forum > Aberatii > MEGASTAR!!!

Pagina: 1 2 inapoi

bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re



scris pe 10 apr 2007 20:23 de bcr1989

Cred ca asa sunt si eu. Ma refer mai mult la gesturile de pe scena. Cand a cantat atunci "She bangs" se vedea k isi calculase cand sa se uite la fata aia, cand sa faca cu ochiul alteia. Asta nu mi-a placut la el. Din cei care au iesit cine ti-a placut?

Cel mai mult mi-a parut rau pentru Deea...Fata chiar avea voce...la fel si Cristina...la Cristina imi pare rau ca si-a pierdut speranta...fata de Deea care a mai venit la emisiune si nu pare distrusa de faptul ca a fost eliminata...Amandoua trebuiau sa ramana inca in concurs...
sus
sweetpoison

Senior member
98 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re



scris pe 10 apr 2007 21:46 de sweetpoison

Deea vrea oricum sa-si continue cariera muzicala. de-asta a venit in Bucurest. eu una sunt d parere k si Kamelia era buna dar numai p un stil, R&B sau ceva d genul, la unele melodii era chiar jalnica. Cred k ar prinde-o sa cante langa o formatie de hip-hop.
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re



scris pe 10 apr 2007 21:50 de bcr1989

Deea vrea oricum sa-si continue cariera muzicala. de-asta a venit in Bucurest. eu una sunt d parere k si Kamelia era buna dar numai p un stil, R&B sau ceva d genul, la unele melodii era chiar jalnica. Cred k ar prinde-o sa cante langa o formatie de hip-hop.

S-ar descurca, cred, destul de bine...dar avea dreptate Despot...parca ea nu se afla acolo...nu transmite nimic publicului...daca are noroc sa o caute cineva interesat...ar putea deveni cineva...
sus
sweetpoison

Senior member
98 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re



scris pe 10 apr 2007 22:52 de sweetpoison


S-ar descurca, cred, destul de bine...dar avea dreptate Despot...parca ea nu se afla acolo...nu transmite nimic publicului...daca are noroc sa o caute cineva interesat...ar putea deveni cineva...
Mie in schimb mi se parea ca transmite mai multe decat o afceau tipele care zambeau continuu si se bataiau p scena.
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re



scris pe 10 apr 2007 22:55 de bcr1989

Mie in schimb mi se parea ca transmite mai multe decat o afceau tipele care zambeau continuu si se bataiau p scena.

E n-am vazut decat ca incrunta sprancenele din cand in cand...in rest parca era stauie
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Inca un pic si gata...



scris pe 22 apr 2007 15:53 de bcr1989

Iata ca a trecut si penultima emisiune de la Megastar...au ramas in concurs Andreea si Catalin...(sunt extrem de multumit...exact pe ei ii doream un finala...)

Emisiunea a fost destul de buna...dar totusi Alexa a luat 10 pe linie la un cantec...nu cred ca merita...totusi parca nu a cantat asa de bine cantecul ala...iar Andreea a luat 3 de 10 si un 9 pentru piesa "Listen" de la Beyonce...merita 10 pe linie...aceea a fost una din cele mai reusite interpretari din tot concursul...Daca unii ziceau ca CRBL da note aiurea...este adevarat...dar si mai aiurea sunt notele Aurei...

In fine...sunt curios acum...
Cine credeti ca va castiga concursul...eu sincer credeam ca il va castiga Catalin...dar acum nu mai sunt asa convins...observ ca Andreea se descurca al naibii de bine...si devine din ce in ce mai buna...as zice de neinvins...
Voi ce credeti?
sus
sweetpoison

Senior member
98 mesaje

Re: Inca un pic si gata...



scris pe 25 apr 2007 21:44 de sweetpoison

In fine...sunt curios acum...
Cine credeti ca va castiga concursul...eu sincer credeam ca il va castiga Catalin...dar acum nu mai sunt asa convins...observ ca Andreea se descurca al naibii de bine...si devine din ce in ce mai buna...as zice de neinvins...
Voi ce credeti?
Si eu as vrea sa castige Andreea si sunt 75 % convinsa ca asa va fi. eu una o voi vota. E mai buna decat Catalin in toate privintele.
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Inca un pic si gata...



scris pe 28 apr 2007 23:42 de bcr1989

Uraaa!!!
A castigat Catalin...

Din nou moldovenii demonstreaza ca sunt buni...
A fost o seara foarte deosebita...cu multe emotii....chiar o seara aproape perfecta...
A...si din nou aplauze pentru Catalin care a castigat fara sa fie votat deloc de familie si prieteni...
sus
2peu

Expert member
2137 mesaje

Re: Re: Re: Inca un pic si gata...



scris pe 2 mai 2007 17:38 de 2peu

Uraaa!!!
A castigat Catalin...

Din nou moldovenii demonstreaza ca sunt buni...
A fost o seara foarte deosebita...cu multe emotii....chiar o seara aproape perfecta...
A...si din nou aplauze pentru Catalin care a castigat fara sa fie votat deloc de familie si prieteni...


de unde stii k nu l-au votat prietenii? si ... da e bun. are voce. da ce-l tot ridica in slavi? nu e singurul care are voce frumoasa. punem pariu k la anu p vremea asta nu o sa-l mai bage nimeni in seama? =)) glumesc ... da. e ok tipu... sa speram k nu o sa inceapa si el cu "pleibecuri" =))
sus
Guest

Guest

Re: Re: Re: Re: Inca un pic si gata...



scris pe 2 mai 2007 21:02 de Guest



de unde stii k nu l-au votat prietenii? si ... da e bun. are voce. da ce-l tot ridica in slavi? nu e singurul care are voce frumoasa. punem pariu k la anu p vremea asta nu o sa-l mai bage nimeni in seama? =)) glumesc ... da. e ok tipu... sa speram k nu o sa inceapa si el cu "pleibecuri" =))
Oricum, mie mi-a placut, cand l-am auzit prima data, desi, se chinuia Aura Urziceanu, sa-i gaseasca, ceva, mai multe defecte decat, are. Oricum, raman la parerea mea, cel mai mult m-au distrat, momentele vesele de la preselectie.
sus
Pagina: 1 2 inapoi

Muzica ta

Asculta genul tau de muzica:



Asculta radioul tau preferat:



download soft: winamp player

Evenimente si concerte


vezi toate evenimentele

Evenimente salvate


Lista de evenimente salvate:

Nu ai evenimente salvate

Vezi evenimentele disponibile sau adauga un eveniment



Discutii pe forum

Vorbeste despre muzica si artistii preferati!

Concert In Poiana La Palilula


scris de CurteaRegala pe 2-06 ora 12:19

Musik mesage


scris de majanan pe 17-05 ora 16:49

Angajare cu diploma


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:05

Am calificare electronica si automatizari si nu stiu cu ce se mananca


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:04

Provocare chitariștii roboți


scris de Korobu pe 11-05 ora 16:01

Shawn Mendes - Stitches (TBoys Cover)


scris de sckin pe 9-05 ora 15:52

Maryan - Sweet Emotion (Pyannho-Rose Remix)


scris de Martino pe 9-05 ora 09:37

ce faci daca s-a asternut monotonia in relatia ta?


scris de vioricamacovei pe 26-04 ora 14:47

Stereo Beat Records cauta voci si producatori


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:51

Caut studio inregistrari ieftin


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:35

intra in forum
copyright © 2000-2016 MuzicaBuna.ro. Developed by HTD
despre muzicabuna.ro | termeni si conditii de folosire | echipa | contact

138 vizitatori si 0 membri acum pe site