www.muzicabuna.ro Web analytics

    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
stiri din muzica
critica muzicala
evenimente
unde mergem?
trupe si solisti
poze  | videoclipuri
melodii copiate
versuri proaste
asculta muzica
descarca albume
underground
adauga muzica ta
forum
sondaje
lista membrilor
blog-uri

Forum > Aberatii > 8 Martie...

Pagina: 1 2 inainte

bcr1989

Expert member
1899 mesaje

8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 13:45 de bcr1989

8 Martie...Uraa...e sarbatoare...Vreau sa urez, prin intermediul acestui topic, un sincer LA MULTI ANI! si o primavara placuta si plina de impliniri tuturor fetelor de pe acest forum...
Si hai sa vorbim despre ziua de 8 Martie...incep eu...
Pentru mine, desi sunt baiat, a fost perfecta...am fost la scoala la 12:00(asa cum incep normal in fiecare joi) si ce sa vezi...o gramada de fete frumoase... cadouri... bomboane... flori... muzica... pupici peste tot... ooo da...asta da scoala...
in fine...dupa o lunga asteptare(10 minute - asteptam "cuminti" sa vina diriginta) diriginta a venit...
-Copii vreau sa va spun ceva...
-Plecam acasa?
-Exact.
-Uraaa...
si uite asa s-a terminat scoala pe ziua de azi...scoala de la 12:00 la 12:20...nu e super?
Voi cum ati petrecut aceasta minunata zi?
sus
webmaster

Newbie
14 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 14:40 de webmaster

8 Martie...Uraa...e sarbatoare...Vreau sa urez, prin intermediul acestui topic, un sincer LA MULTI ANI! si o primavara placuta si plina de impliniri tuturor fetelor de pe acest forum...
Si hai sa vorbim despre ziua de 8 Martie...incep eu...
Pentru mine, desi sunt baiat, a fost perfecta...am fost la scoala la 12:00(asa cum incep normal in fiecare joi) si ce sa vezi...o gramada de fete frumoase... cadouri... bomboane... flori... muzica... pupici peste tot... ooo da...asta da scoala...
in fine...dupa o lunga asteptare(10 minute - asteptam "cuminti" sa vina diriginta) diriginta a venit...
-Copii vreau sa va spun ceva...
-Plecam acasa?
-Exact.
-Uraaa...
si uite asa s-a terminat scoala pe ziua de azi...scoala de la 12:00 la 12:20...nu e super?
Voi cum ati petrecut aceasta minunata zi?


Era tare sa lase doar fetele sa plece, baietii sa dea lucrare
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 14:53 de bcr1989



Era tare sa lase doar fetele sa plece, baietii sa dea lucrare

Daca plecau fetele singure...cine sa le faca cinste cu un suc?
sus
kostika

Expert member
1134 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 14:55 de kostika

8 Martie...Uraa...e sarbatoare...Vreau sa urez, prin intermediul acestui topic, un sincer LA MULTI ANI! si o primavara placuta si plina de impliniri tuturor fetelor de pe acest forum...
Si hai sa vorbim despre ziua de 8 Martie...incep eu...
Pentru mine, desi sunt baiat, a fost perfecta...am fost la scoala la 12:00(asa cum incep normal in fiecare joi) si ce sa vezi...o gramada de fete frumoase... cadouri... bomboane... flori... muzica... pupici peste tot... ooo da...asta da scoala...
in fine...dupa o lunga asteptare(10 minute - asteptam "cuminti" sa vina diriginta) diriginta a venit...
-Copii vreau sa va spun ceva...
-Plecam acasa?
-Exact.
-Uraaa...
si uite asa s-a terminat scoala pe ziua de azi...scoala de la 12:00 la 12:20...nu e super?
Voi cum ati petrecut aceasta minunata zi?
imi place topicul pe care l-ai ales pentru acest subiect.nici ca se putea mai bine!si aici se mai poate incadra inca multe altele ca de exemplu sf.valentin(care tin sa va zic ca nu se regaseste in calendarul roman ortodox).ziua femeii si nu numai a ei ,ar trebi sa fie in fiecare zi,nu doar intr-una anume!inca o "Sarbatoare" comerciala acceptata si asimilata de toti incultii superficiali care cred ca o data pe an daca-si scot "consoarta" la restaurant sau cine mai stie unde, e de ajuns,ar trebui sa o faca fericita pentru tot restul zilelor ce-au mai ramas pina la urmatoarea evadare din urmatorul an.si chestia asta cu ziua femeii cred ca isi aduce aportul la discriminarea femeii in continuare.de ce doar femeile si copii au o zi anume pentru a fi sarbatoriti,iar barbatii nu?pentru ca aceasta "categorie"" e mai fragila,mai firava avind mai multa nevoie de protectie,chestia cu sarbatoriea asta intr-o anume zi facindui sa ramina asa,"consolidindu-le" pozitia discriminanta de la an la an.iar chestia dubioasa e ca aceasta zi provoaca bucurie.cita prostie inocenta.aceasta zi e una din alte multe cauze de discriminare pe care chiar femeile le sustin canstient sau inconstient dar rezultatul final e acelasi.cind vor disparea asa zisele atentii pentru gingasele fiinte ale sexului frumos...chestia asta o sa fie primul pas spre egalitatea care atit de mult e dorita si invocata de femei.
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 15:08 de bcr1989

imi place topicul pe care l-ai ales pentru acest subiect.nici ca se putea mai bine!si aici se mai poate incadra inca multe altele ca de exemplu sf.valentin(care tin sa va zic ca nu se regaseste in calendarul roman ortodox).ziua femeii si nu numai a ei ,ar trebi sa fie in fiecare zi,nu doar intr-una anume!inca o "Sarbatoare" comerciala acceptata si asimilata de toti incultii superficiali care cred ca o data pe an daca-si scot "consoarta" la restaurant sau cine mai stie unde, e de ajuns,ar trebui sa o faca fericita pentru tot restul zilelor ce-au mai ramas pina la urmatoarea evadare din urmatorul an.si chestia asta cu ziua femeii cred ca isi aduce aportul la discriminarea femeii in continuare.de ce doar femeile si copii au o zi anume pentru a fi sarbatoriti,iar barbatii nu?pentru ca aceasta "categorie"" e mai fragila,mai firava avind mai multa nevoie de protectie,chestia cu sarbatoriea asta intr-o anume zi facindui sa ramina asa,"consolidindu-le" pozitia discriminanta de la an la an.iar chestia dubioasa e ca aceasta zi provoaca bucurie.cita prostie inocenta.aceasta zi e una din alte multe cauze de discriminare pe care chiar femeile le sustin canstient sau inconstient dar rezultatul final e acelasi.cind vor disparea asa zisele atentii pentru gingasele fiinte ale sexului frumos...chestia asta o sa fie primul pas spre egalitatea pe care atit de mult e dorita si invocata de femei.

interesant...dar poate ar trebui sa se faca si o zi a barbatilor...asa am tine-o numai intr-o sarbatoare..."Sa dea Dumnezeu sa fie in tot anul numai sarbatori si numai o zi de munca, si atunci sa fie nunti si botezuri"...
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 19:31 de adelina1992


interesant...dar poate ar trebui sa se faca si o zi a barbatilor...asa am tine-o numai intr-o sarbatoare..."Sa dea Dumnezeu sa fie in tot anul numai sarbatori si numai o zi de munca, si atunci sa fie nunti si botezuri"...
ORICUM,UNII PETREC MAI MEREU...ASA CA NU AU NEVOIE DE O ZI ANUME!DAR ,AM ROG.ORICUM A FOST O ZI FRUMOASA,CU SOARE SI FLORI!
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 19:35 de adelina1992

imi place topicul pe care l-ai ales pentru acest subiect.nici ca se putea mai bine!si aici se mai poate incadra inca multe altele ca de exemplu sf.valentin(care tin sa va zic ca nu se regaseste in calendarul roman ortodox).ziua femeii si nu numai a ei ,ar trebi sa fie in fiecare zi,nu doar intr-una anume!inca o "Sarbatoare" comerciala acceptata si asimilata de toti incultii superficiali care cred ca o data pe an daca-si scot "consoarta" la restaurant sau cine mai stie unde, e de ajuns,ar trebui sa o faca fericita pentru tot restul zilelor ce-au mai ramas pina la urmatoarea evadare din urmatorul an.si chestia asta cu ziua femeii cred ca isi aduce aportul la discriminarea femeii in continuare.de ce doar femeile si copii au o zi anume pentru a fi sarbatoriti,iar barbatii nu?pentru ca aceasta "categorie"" e mai fragila,mai firava avind mai multa nevoie de protectie,chestia cu sarbatoriea asta intr-o anume zi facindui sa ramina asa,"consolidindu-le" pozitia discriminanta de la an la an.iar chestia dubioasa e ca aceasta zi provoaca bucurie.cita prostie inocenta.aceasta zi e una din alte multe cauze de discriminare pe care chiar femeile le sustin canstient sau inconstient dar rezultatul final e acelasi.cind vor disparea asa zisele atentii pentru gingasele fiinte ale sexului frumos...chestia asta o sa fie primul pas spre egalitatea care atit de mult e dorita si invocata de femei.
NU E CHIAR ASA!!!FAPTUL CA EXISTA ACEASTA SARBATOARE NU E DISCRIMINARE!DIMPOTRIVA,E O DOVADA CA NI SE ACORDA ATENTIE!SI CHESTIE CU CADOURILE SI ATENTIILE E PENTRU CA FEMEILE AU IN GENERAL UN SIMT ESTETIC MAI DEZVOLTAT DECAT AL BARBATILOR,NU PENTRU CA SUNT MAI FRAGILE SAU MAI STIU EU CE.E O CALITATE IN PLUS FAPTUL CA STIU SA APRECIEZE ANUMITE LUCURI,IAR IN UNELE DECIZII SE DOVEDESC A FI MULT MAI PUTERNICE SI MAI ECHILIBRATE DECAT BARBATII!!!RECUNOASTE!
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 19:37 de bcr1989

ORICUM,UNII PETREC MAI MEREU...ASA CA NU AU NEVOIE DE O ZI ANUME!DAR ,AM ROG.ORICUM A FOST O ZI FRUMOASA,CU SOARE SI FLORI!

si fete frumoase...
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 19:42 de bcr1989

NU E CHIAR ASA!!!FAPTUL CA EXISTA ACEASTA SARBATOARE NU E DISCRIMINARE!DIMPOTRIVA,E O DOVADA CA NI SE ACORDA ATENTIE!SI CHESTIE CU CADOURILE SI ATENTIILE E PENTRU CA FEMEILE AU IN GENERAL UN SIMT ESTETIC MAI DEZVOLTAT DECAT AL BARBATILOR,NU PENTRU CA SUNT MAI FRAGILE SAU MAI STIU EU CE.E O CALITATE IN PLUS FAPTUL CA STIU SA APRECIEZE ANUMITE LUCURI,IAR IN UNELE DECIZII SE DOVEDESC A FI MULT MAI PUTERNICE SI MAI ECHILIBRATE DECAT BARBATII!!!RECUNOASTE!

cred ca motivul pentru care nu exista o sarbatoare a barbatilor este faptul ca femeile stiu mai bine sa aprecieze aceste atentii decat barbatii...multi barbati sunt indiferenti la astfel de atentii...dar sigur sunt si exceptii in ambele "tabere"...
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 19:45 de bcr1989


cred ca motivul pentru care nu exista o sarbatoare a barbatilor este faptul ca femeile stiu mai bine sa aprecieze aceste atentii decat barbatii...multi barbati sunt indiferenti la astfel de atentii...dar sigur sunt si exceptii in ambele "tabere"...

barbatii sunt mai putin atenti la detalii...cidat este ca eu le observ foarte usor...oare sunt o exceptie?!?
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:18 de adelina1992


barbatii sunt mai putin atenti la detalii...cidat este ca eu le observ foarte usor...oare sunt o exceptie?!?
PROBABIL.BRAVO TIE!
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:19 de adelina1992

PROBABIL.BRAVO TIE!
E BINE DACA ESTI ATENT LA DETALII.CONTEAZA FOARTE MULT!
sus
kostika

Expert member
1134 mesaje

Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:22 de kostika

NU E CHIAR ASA!!!FAPTUL CA EXISTA ACEASTA SARBATOARE NU E DISCRIMINARE!DIMPOTRIVA,E O DOVADA CA NI SE ACORDA ATENTIE!SI CHESTIE CU CADOURILE SI ATENTIILE E PENTRU CA FEMEILE AU IN GENERAL UN SIMT ESTETIC MAI DEZVOLTAT DECAT AL BARBATILOR,NU PENTRU CA SUNT MAI FRAGILE SAU MAI STIU EU CE.E O CALITATE IN PLUS FAPTUL CA STIU SA APRECIEZE ANUMITE LUCURI,IAR IN UNELE DECIZII SE DOVEDESC A FI MULT MAI PUTERNICE SI MAI ECHILIBRATE DECAT BARBATII!!!RECUNOASTE!
"DIMPOTRIVA,E O DOVADA CA NI SE ACORDA ATENTIE!"...asta ce denota?parca ai vorbit ca o sclava care se bucura de firimiturile cazute de pe masa stapinului.eu ce ziceam,simplul fapt ca exista o asemenea "sarbatoare" e o discriminare,un afront adus sexului frumos.dar ce sa-i faci...cu o floare nu se face primavara.
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:51 de adelina1992

"DIMPOTRIVA,E O DOVADA CA NI SE ACORDA ATENTIE!"...asta ce denota?parca ai vorbit ca o sclava care se bucura de firimiturile cazute de pe masa stapinului.eu ce ziceam,simplul fapt ca exista o asemenea "sarbatoare" e o discriminare,un afront adus sexului frumos.dar ce sa-i faci...cu o floare nu se face primavara.
BLA,BLA,BLA.PROVERBUL ERA "CU O RADUNICA NU SE FACE PRIMAVARA"(UNA HIRUNDO NON FACIT VER-IN LATINA).NU E DELOC UN AFRONT.AM MAI SPUS.FEMEILE STIU SA APRECIEZE CU ADEVARAT ASTFEL DE LUCRURI.CUM ADICA?FAPTUL CA FACI UN CADOU CUIVA INSEAMNA O JIGNIRE IN VIZIUNEA TA?!IMI PARE RAU PENTRU TINE,DACA GANDESTI ASA!SCLAVA?FIRIMITURI?INCEARCA MAI BINE:POLITETE,VENERATIE SAU PUR SI SIMPLU ATENTIE,CUM SPUI TU.SI NIMENI NU CERSESTE CADOURI.ACESTEA SUNT FACUTE DIN SUFLET DE CINE DORESTE,NU DIN OBLIGATIE,SA STII!CA DOAR NIMENI NU STA CU PISTOLUL LA TAMPLA UNEI PERSOANE IN MOMENTUL IN CARE ACHIZITONEAZA UN CADOU.O FACE DIN PROPIE INITIATIVA SI PENTRU CA VREA!CEPACAT CA ESTI PREA ORB CA SA VEZI ASTA!GANDIREA TA NEGATIVISTA NU TE LASA SA PRIVESTI MAI INCOLO DE APARENTE!TOO SAD...
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:52 de adelina1992

BLA,BLA,BLA.PROVERBUL ERA "CU O RADUNICA NU SE FACE PRIMAVARA"(UNA HIRUNDO NON FACIT VER-IN LATINA).NU E DELOC UN AFRONT.AM MAI SPUS.FEMEILE STIU SA APRECIEZE CU ADEVARAT ASTFEL DE LUCRURI.CUM ADICA?FAPTUL CA FACI UN CADOU CUIVA INSEAMNA O JIGNIRE IN VIZIUNEA TA?!IMI PARE RAU PENTRU TINE,DACA GANDESTI ASA!SCLAVA?FIRIMITURI?INCEARCA MAI BINE:POLITETE,VENERATIE SAU PUR SI SIMPLU ATENTIE,CUM SPUI TU.SI NIMENI NU CERSESTE CADOURI.ACESTEA SUNT FACUTE DIN SUFLET DE CINE DORESTE,NU DIN OBLIGATIE,SA STII!CA DOAR NIMENI NU STA CU PISTOLUL LA TAMPLA UNEI PERSOANE IN MOMENTUL IN CARE ACHIZITONEAZA UN CADOU.O FACE DIN PROPIE INITIATIVA SI PENTRU CA VREA!CEPACAT CA ESTI PREA ORB CA SA VEZI ASTA!GANDIREA TA NEGATIVISTA NU TE LASA SA PRIVESTI MAI INCOLO DE APARENTE!TOO SAD...
PROPRIE,AM VRUT SA SPUN.SCUZE.PUR SI SIMPLU MA ENERVEZ LA CULME CAND VAD ASTFEL DE ABERATII.DE CAND SARBATOAREA DE 8 MARTIE E UN AFRONT LA ADRESA FEMEILOR?LA ASTA A DEGENERAT IN BOGATA TA IMAGINATIE?
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:57 de adelina1992

PROPRIE,AM VRUT SA SPUN.SCUZE.PUR SI SIMPLU MA ENERVEZ LA CULME CAND VAD ASTFEL DE ABERATII.DE CAND SARBATOAREA DE 8 MARTIE E UN AFRONT LA ADRESA FEMEILOR?LA ASTA A DEGENERAT IN BOGATA TA IMAGINATIE?
SI CINE A SPUS CA ACEASTA SARBATOARE II IMPLICA PE BARBATI?DACA VOR SA OFERE UN CADOU,TREABA LOR.NU LE SPUNE NIMENI NIMIC.CHIAR E UN GEST FRUMOS.DAR NU E EXCLUSA IDEEA SA NE FACEM CAODURI INTRE NOI,SAU MAMELOR NOASTRE,PENTRU CA ELE CHIAR MERITA!!!
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:58 de adelina1992

SI CINE A SPUS CA ACEASTA SARBATOARE II IMPLICA PE BARBATI?DACA VOR SA OFERE UN CADOU,TREABA LOR.NU LE SPUNE NIMENI NIMIC.CHIAR E UN GEST FRUMOS.DAR NU E EXCLUSA IDEEA SA NE FACEM CAODURI INTRE NOI,SAU MAMELOR NOASTRE,PENTRU CA ELE CHIAR MERITA!!!
DACA TOT E SARBATOREA NOASTRA....
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 20:59 de adelina1992

DACA TOT E SARBATOREA NOASTRA....
DAR MA ROG..CE SA-MI MAI BAT CAPUL CU TINE,CARE VEZI NUMAI DUSMANI,INSULTE SI INTENTII ASCUNSE PESTE TOT?E DEJA PARANOIA...
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 21:34 de bcr1989

DAR MA ROG..CE SA-MI MAI BAT CAPUL CU TINE,CARE VEZI NUMAI DUSMANI,INSULTE SI INTENTII ASCUNSE PESTE TOT?E DEJA PARANOIA...

Mai!!! Mai oameni...chiar nu se mai poate? Eu vroia sa discutam civilizat...tebuie neaparat sa va certati? De ce credeti ca s-a creat topicul de certuri? Trebia sa vorbim despre cum am petrecut aceasta zi...nu te-a intrebat nimeni ce crezi tu despre sarbatoarea asta, kostika cel mult trebuia sa zici cum ai petrecut-o...chiar asa vreti sa petreceti aceasta zi speciala? Vreti sa va certati? Oare sunt singurul care s-a simtit bine astazi?
sus
bcr1989

Expert member
1899 mesaje

Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 8 mar 2007 21:39 de bcr1989


interesant...dar poate ar trebui sa se faca si o zi a barbatilor...asa am tine-o numai intr-o sarbatoare..."Sa dea Dumnezeu sa fie in tot anul numai sarbatori si numai o zi de munca, si atunci sa fie nunti si botezuri"...

cand am zis "ineresant" ma refeream ca mi se pare interesant modul tau de a gandi, nu teoria propusa de tine, kostika. Nu cred ca ziua asta a fost creata din motiv ca barbatii se simt superiori fata de femei...sunt destui barbati care se cred superiori si fara aceasta sarbatoare...iar cei care se cred superiori nici macar nu iau in considerare ziua femeii...pentru ei nu exista aceasta zi...e o zi ca oricare alta...dar femeia nu mai este de mult inferioara barbatului...si nici superioara...
sus
adelina1992

Expert member
1148 mesaje

Re: Re: 8 Martie...



scris pe 10 mar 2007 17:15 de adelina1992



Era tare sa lase doar fetele sa plece, baietii sa dea lucrare
MDAAA...DAR VAD CA NU PREA TII SEAMA DE MESAJELE NOASTRE.STII BINE LA CE MA REFER....MA ROG...AR TREBUI SA TE IMPLICI MAI MULT!
sus
unik1

Junior member
33 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 10 mar 2007 17:19 de unik1

8 Martie...Uraa...e sarbatoare...Vreau sa urez, prin intermediul acestui topic, un sincer LA MULTI ANI! si o primavara placuta si plina de impliniri tuturor fetelor de pe acest forum...
Si hai sa vorbim despre ziua de 8 Martie...incep eu...
Pentru mine, desi sunt baiat, a fost perfecta...am fost la scoala la 12:00(asa cum incep normal in fiecare joi) si ce sa vezi...o gramada de fete frumoase... cadouri... bomboane... flori... muzica... pupici peste tot... ooo da...asta da scoala...
in fine...dupa o lunga asteptare(10 minute - asteptam "cuminti" sa vina diriginta) diriginta a venit...
-Copii vreau sa va spun ceva...
-Plecam acasa?
-Exact.
-Uraaa...
si uite asa s-a terminat scoala pe ziua de azi...scoala de la 12:00 la 12:20...nu e super?
Voi cum ati petrecut aceasta minunata zi?[/quote
a fost o zi super....k si tine am fost la scoala la 12...q diferenta k noi am facut o ora....si apoi au urmat alte 2 ore de distractie cu muzica,muulte dulciuri,toata lumea s-a pozat cu toata lumea si s-a pupat cu toata lumea......cu alte cuvinte a fost o admosfera super!!!
sus
kostika

Expert member
1134 mesaje

Re: Re: Re: 8 Martie...



scris pe 11 mar 2007 21:13 de kostika

MDAAA...DAR VAD CA NU PREA TII SEAMA DE MESAJELE NOASTRE.STII BINE LA CE MA REFER....MA ROG...AR TREBUI SA TE IMPLICI MAI MULT!
mai...ce-i cu vehementa asta pe capul tau?iti lipseste ceva?duci lipsa de cava anume?ce-ar fi sa te preocupe mai mult subiectele de pe aici decit sa tot tipi in stinga si in dreapta?daca tot nu-ti convine nimic aici nu stiu ce te mai retine?poate chiar ceea ce tu contestezi atit de mult te retine...acel regulament nescris,care iti da posibilitatea sa te desfasori!totul se poate schimba insa...in ceva mai putin frumos pentru tine.ai putea deveni doar un nick cu un anume rang dar fara postari vizibile
sus
NEWFANNY

Veteran member
296 mesaje

Re: Re: 8 Martie...



scris pe 11 mar 2007 21:15 de NEWFANNY

8 Martie...Uraa...e sarbatoare...Vreau sa urez, prin intermediul acestui topic, un sincer LA MULTI ANI! si o primavara placuta si plina de impliniri tuturor fetelor de pe acest forum...
Si hai sa vorbim despre ziua de 8 Martie...incep eu...
Pentru mine, desi sunt baiat, a fost perfecta...am fost la scoala la 12:00(asa cum incep normal in fiecare joi) si ce sa vezi...o gramada de fete frumoase... cadouri... bomboane... flori... muzica... pupici peste tot... ooo da...asta da scoala...
in fine...dupa o lunga asteptare(10 minute - asteptam "cuminti" sa vina diriginta) diriginta a venit...
-Copii vreau sa va spun ceva...
-Plecam acasa?
-Exact.
-Uraaa...
si uite asa s-a terminat scoala pe ziua de azi...scoala de la 12:00 la 12:20...nu e super?
Voi cum ati petrecut aceasta minunata zi?[/quote
a fost o zi super....k si tine am fost la scoala la 12...q diferenta k noi am facut o ora....si apoi au urmat alte 2 ore de distractie cu muzica,muulte dulciuri,toata lumea s-a pozat cu toata lumea si s-a pupat cu toata lumea......cu alte cuvinte a fost o admosfera super!!!
la multi ani pt. toate fetele si femeile din lume.
sus
mamaya

Veteran member
244 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 5 mar 2009 23:36 de mamaya

si au trecut 2 ani de cand a fost deschis acest topic....
vine iar 8 martie..ceva idei despre cum veti petrece?dak nu....va dau eu una ma scoateti pe mine la suc!(glumesc evident)
urez un calduros La Multi Ani!fetelor de pe aci....si baietilor ...have fun boys,it's your day also!!
sus
newfannny

Expert member
991 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 5 mar 2009 23:37 de newfannny

si au trecut 2 ani de cand a fost deschis acest topic....
vine iar 8 martie..ceva idei despre cum veti petrece?dak nu....va dau eu una ma scoateti pe mine la suc!(glumesc evident)
urez un calduros La Multi Ani!fetelor de pe aci....si baietilor ...have fun boys,it's your day also!!






vine 8 martie da chiar
sus
DjTom

Expert member
1439 mesaje

Iar 8 Martie !?...



scris pe 6 mar 2009 00:23 de DjTom

Hei, hei, verde e iarba,
Soarele-i sus pe cer !
Hei, hei, dusa e iarna,
Cu dintii ei de fier !
... Imi simt sufletul mugur de fluier ...

Un cadou virtual din partea mea pentru toate doamnele si domnisoarele :
http://www.youtube.com/watch?v=T6YKxtBihRM


ghiocei.jpg (5.41 KB)


Editat de DjTom pe 6 mar 2009 00:30
sus
easycom

Expert member
2424 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 6 mar 2009 01:14 de easycom

si au trecut 2 ani de cand a fost deschis acest topic....
vine iar 8 martie..ceva idei despre cum veti petrece?dak nu....va dau eu una ma scoateti pe mine la suc!(glumesc evident)
urez un calduros La Multi Ani!fetelor de pe aci....si baietilor ...have fun boys,it's your day also!!


Luand in considerare ca 8 Martie anul asta pica pe Duminica... cred ca voi dormi cu vreo 2 ore mai mult...
sus
newfannny

Expert member
991 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 6 mar 2009 15:27 de newfannny



Luand in considerare ca 8 Martie anul asta pica pe Duminica... cred ca voi dormi cu vreo 2 ore mai mult...

da
sus
orlandocasian

Junior member
47 mesaje

Re: 8 Martie...



scris pe 6 mar 2009 16:38 de orlandocasian

8 Martie...Uraa...e sarbatoare...Vreau sa urez, prin intermediul acestui topic, un sincer LA MULTI ANI! si o primavara placuta si plina de impliniri tuturor fetelor de pe acest forum...
Si hai sa vorbim despre ziua de 8 Martie...incep eu...
Pentru mine, desi sunt baiat, a fost perfecta...am fost la scoala la 12:00(asa cum incep normal in fiecare joi) si ce sa vezi...o gramada de fete frumoase... cadouri... bomboane... flori... muzica... pupici peste tot... ooo da...asta da scoala...
in fine...dupa o lunga asteptare(10 minute - asteptam "cuminti" sa vina diriginta) diriginta a venit...
-Copii vreau sa va spun ceva...
-Plecam acasa?
-Exact.
-Uraaa...
si uite asa s-a terminat scoala pe ziua de azi...scoala de la 12:00 la 12:20...nu e super?
Voi cum ati petrecut aceasta minunata zi?

Urez si eu, doamnelor si domnisoarelor de pe acest forum, un week-end minunat, si o zi de 8 Martie, asa cum vi-o doriti....!!!!
La multi ani...!!!!!
sus
Pagina: 1 2 inainte

Muzica ta

Asculta genul tau de muzica:



Asculta radioul tau preferat:



download soft: winamp player

Evenimente si concerte


vezi toate evenimentele

Evenimente salvate


Lista de evenimente salvate:

Nu ai evenimente salvate

Vezi evenimentele disponibile sau adauga un eveniment



Discutii pe forum

Vorbeste despre muzica si artistii preferati!

Concert In Poiana La Palilula


scris de CurteaRegala pe 2-06 ora 12:19

Musik mesage


scris de majanan pe 17-05 ora 16:49

Angajare cu diploma


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:05

Am calificare electronica si automatizari si nu stiu cu ce se mananca


scris de alex77 pe 15-05 ora 17:04

Provocare chitariștii roboți


scris de Korobu pe 11-05 ora 16:01

Shawn Mendes - Stitches (TBoys Cover)


scris de sckin pe 9-05 ora 15:52

Maryan - Sweet Emotion (Pyannho-Rose Remix)


scris de Martino pe 9-05 ora 09:37

ce faci daca s-a asternut monotonia in relatia ta?


scris de vioricamacovei pe 26-04 ora 14:47

Stereo Beat Records cauta voci si producatori


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:51

Caut studio inregistrari ieftin


scris de smoky2015 pe 30-03 ora 15:35

intra in forum
copyright © 2000-2016 MuzicaBuna.ro. Developed by HTD
despre muzicabuna.ro | termeni si conditii de folosire | echipa | contact

114 vizitatori si 0 membri acum pe site