Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
stiri din muzica
critica muzicala
evenimente
unde mergem?
trupe si solisti
poze  | videoclipuri
melodii copiate
versuri proaste
asculta muzica
descarca albume
underground
adauga muzica ta
forum
sondaje
lista membrilor
blog-uri

Connect-R ajunge de rasul lumii (Video)

MuzicaBuna / joi, 25 nov 2010
connectr

Cand esti sau pretinzi a fi vedeta, trebuie sa te astepti sa mai fii luat si peste picior din cand in cand. Dupa atata "fire" si "higher" urmeaza "fire"-ul prin care vrand nevrand trebuie sa treaca si Connect-R: parodierea sa ca persoana si artist.



In urma scandalului cu minora de 15 ani si scena emotionanta de la Turnu-Severin, Connect-R a devenit subiect de batjocura. Cu toate ca artistul a plans de emotie cand fanii s-au urcat pe scena alaturi de el, baietii de la Trupa Jokers i-au sugerat sa nu mai poarte maieuri, ci bluze cu maneci lungi, pentru a-si putea sterge lacrimile data viitoare.



26 comentarii. Posteaza un comentariu

 
26-11-2010 10:42 de Anonim

asta nu e conect-r.............nu este el asta e o farsa

 
26-11-2010 12:13 de easycom

Anonime... cati ani ai? 5??? )

 
26-11-2010 13:28 de Anonim

re: asta nu e conect-r.............nu este el asta e o farsa .
)))=))))

 
28-11-2010 12:26 de Anonim

Ce terminati sunt astia saracii )

 
28-11-2010 18:05 de xtreme powers

Connect-R în primul rând e mai negru la piele... dik ăștia... măcar ați fi putut să-i vopsiți pielea cu ceva mai maro la ăla... nici la atâta nu v-ați gândit. Și în al doilea rând, el n-ar plânge ca un prost... cum face cel din video.

 
28-11-2010 20:30 de SylverCheetah53

Cu greu mă pot gîndi la o tentativă de glumă mai jenantă decît asta... Super penibili băieții!

 
29-11-2010 13:13 de Anonim

Umor fara sare si piper.

 
30-11-2010 14:00 de Anonim

va mai trebuie 1000 de ani sa ajungeti la valoarea lui...cacanarilor..paparazzi de c**** ...sugatorilor...

 
30-11-2010 20:09 de Anonim

oricum e praf Connect-R la fel si Alex Velea

 
04-12-2010 16:38 de Anonim

ASTA NU E MUZICA E UN RAS ,UN MARE FASSSS.MUZICA BUNA SE FACEA INAINTE

 
16-12-2010 15:13 de Anonim

ba astia mankiati pl lu connect-r d neb v'ati pwpa in pl sa fiti k el neb:-jsa am pis p voi d m***** dreaqu..

 
17-12-2010 22:25 de Anonim si nu prea

Bai gramatica anonima, daca citesti ce ai scris, intelegi ?
Cred ca ai vrut sa scrii ceva de connectrrrrr, da' nu sunt sigur, ca nu prea ai fost pe la scoala se vede, halal fan !!!!!!!!!!!!

 
07-01-2011 21:45 de nicoleta

asta nu e conectar) ma nene da in slbz voi nu va uitati la voi ce parliti sunteti?) vedetiva de viata voastra lasatil pe conecta-r in pace si daka e tigan ce?nu ati mai vazut tiganca?paivoi sunteti romani spurcati el makar e tigan si se mandreste si eu sunt tiganca si ma mandresc:X

 
28-01-2011 12:03 de Anonim

connec-ter e tare il iubesc pup pe botic pa

 
13-03-2011 18:16 de deea

ce gluma proasta!l-)

 
06-04-2011 10:28 de Anonim

ce oameni fara viitor

 
09-05-2011 13:03 de Anonim

sa ma pis pe voi

 
12-05-2011 15:15 de Anonim 3

cea mai tampita si plictisitoare gluma...:-w boriiing!varza sunteti "hani"......ti ciuda ca tu ai burta si ca nu ai muschi....mai da o tura pe la sala.... mai bine "muschi tiganesc" decat GRAVID ca tine...ceau si pusy!

 
13-05-2011 00:18 de Anonim

vai de pl voastra.sa ma pish pe voi de ratati infecti.nu va uitati la voi ce fetze si ce corpuri distruse aveti? sunteti invidiosi pe el.ati vrea voi sa aveti mushkii lui. f*** -va-n mortii vostri si ranitii vostri de cacati ambulanti.dav-as foc la casa sa va dau.

 
27-07-2011 22:48 de Anonim

il vorbiti de rau pe connect-r pt ca sunteti invidiosi connect-r este un tip dragut frumos destept si talentat

 
27-07-2011 22:51 de Anonim

connecte-r si alex velea snt mai frumosi ca voi ratatilor

 
27-07-2011 22:55 de Anonim

ce daca este negru dar este foarte frumos

 
10-11-2011 18:52 de Anonim

connect-r este ff talentat si frmss in comparatie cu voi.Si ce daca e tigan macar e mai tare ca voi prosti
lor

 
10-11-2011 18:54 de marya

este tare rau connect-r si destept daca la-ti vede in fata voastra ati lesina doar aici comentati

 
10-11-2011 18:58 de Anonim

nici macar nu e el culoarea pieli nu este la fel parul si el nu ar face asa

 
10-01-2012 13:34 de Anonim

ma bucur ca connect-r e tigan pt ca poate dovedi ca unii romani sunt prosti pt ca cred ca tiganii nu sunt oameni !!!

Alte stiri

La Conservator se invata manele ...

"Justin Bieber are o scula de 10 inchi" ...

Familia Regala face misto de Elton John (Video)

INTERVIU- 3 lucruri pe care nu le stii despre Connect-R

Trupa Trupelor a lansat Rollin`

Connect-R da alarma cu "Ring the Alarm"

Tragedia anului: Florin Salam difuzat de BBC!

Muzica ta

Asculta genul tau de muzica:



Asculta radioul tau preferat:



download soft: winamp player

Evenimente si concerte


vezi toate evenimentele

Evenimente salvate


Lista de evenimente salvate:

Nu ai evenimente salvate

Vezi evenimentele disponibile sau adauga un eveniment



Discutii pe forum

Vorbeste despre muzica si artistii preferati!

proiecte personale


scris de serban25us pe 1-08 ora 22:33

6ase:6ase, Honey, Marijuana, Buze, Ras Dawa, Fratele3 & Dj Em - Fapte Curate


scris de BeatStudio pe 31-07 ora 22:40

Sala de repetitii muzicale Drumania


scris de Drumania pe 31-07 ora 14:48

Skill Less (Rap, Hip Hop)


scris de MihaiBogdan pe 29-07 ora 02:21

REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!


scris de NewLighTRZM pe 27-07 ora 19:01

REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!


scris de NewLighTRZM pe 27-07 ora 19:01

REDZMAX - LET THE GAMEDDON BEGIN!


scris de NewLighTRZM pe 27-07 ora 19:00

«[RO/ENG]Zdupp:STUNT! Gaming Revolution!» Join us :3.


scris de Deather pe 27-07 ora 11:30

Incerc si eu sa ma lansez..


scris de arkana33 pe 27-07 ora 00:58

B.D.S. Hooligans


scris de Rzb pe 26-07 ora 13:39

intra in forum